14 kwietnia 2014Daily Archives
programy doborowe
Witam. Na ile moge ufac programom doborowym , okreslajacym zapotrzebowanie na cieplo itp wykonanych przez producentow instalacji sanitarnych ? Chodzi czy odbiegaja od komercyjnych, profesjonalnych pro
[możesz dowiedzieć się więcej]
Witajcie
siema.buduje wlasnie maly domek z narzeczona i zastanawiamy sie nad ogrzewaniem podlogowym w przedpokoju oraz kuchni polecicie mi jakis firmy zajmujace sie instalacja ogrzewania podlogowego? z g
[możesz dowiedzieć się więcej]
Jaki sposób ogrzewania domu wybrać aby jak najwięcej zaoszczędzić?
Obecne technologie podążają w kierunku ekologii i oszczędności. Rośnie również liczba sposobów na ogrzewanie domu jednorodzinnego. Czy warto inwestować w drogą instalację wierząc, że już wkrótce się zwróci? Czy lepiej zaoszczędzić na instalacji i płacić więcej za ogrzewanie? Czy opłaca się inwestować w eko rozwiązania?
[możesz dowiedzieć się więcej]
Remont domu kostki. Bardziej przestronne wnętrze
Poznaj historię remontu domu kostki z lat 50. Budynek wymagał gruntownej modernizacji. Ciasne dotąd pomieszczenia zamieniono w przestronne wnetrza o nowoczesnym wyglądzie. Dokonano również adaptacji piwnicy na cele mieszkalne.
[możesz dowiedzieć się więcej]
Udana przebudowa domu kostki. Płaski dach i elewacja z desek modrzewiowych
Zmiana proporcji budynku i wykonanie pieknej elwacji drewnianej potrafi odmienić najbrzydszy stary dom. Zobacz, jak wyglądała przebudowa domu kostki, pochodzącego z lat 60.
[możesz dowiedzieć się więcej]
Tanie ogrzewanie domu: czy dom pasywny to dobre rozwiązanie? Jak unikać strat ciepła?
Inwestycja w droższe, a zarazem bardziej ekologiczne technologie ma się zwrócić. Trzeba jednak wiedzieć w co inwestować aby ogrzewanie domu było tańsze, a zarazem efektywne. Czy coraz bardziej popularne, pasywne budownictwo to dobre rozwiązanie ograniczające straty ciepła?
[możesz dowiedzieć się więcej]
Jak kupić projekt domu jednorodzinnego? Projekt gotowy na konkretną działkę
Wybór projektu domu często ograniczają finanse, czasami wyobraźnia – zawsze specyfika terenu, na którym chcesz go postawić. Podpowiadamy, jak kupić projekt domu jednorodzinnego w zależności od rodzaju działki.
[możesz dowiedzieć się więcej]
Wtórny rynek nieruchomości III 2014
Marzec był kolejnym miesiącem wzrostu średnich cen ofertowych mieszkań. W największych polskich miastach są one o 0.6% wyższe niż w lutym 2014 i o 4% wyższe niż przed rokiem. Największą zmianę odnotowujemy w Sopocie, gdzie cena ofertowa wzosła o ponad 5%, wróciła do poziomu z sierpnia 2013 roku, na którym najprawdopodobniej się ustabilizuje na najbliższych kilka miesięcy – podaje wspólny [możesz dowiedzieć się więcej]
Układanie płytek wielkoformatowych. Najważniejsze zasady
Duże płytki są obecnie u szczytu popularności. Zobacz zatem, jak przebiega układanie płytek wielkoformatowych i jaka chemia jest do tego potrzebna. Dowiedz się także, jak dobrać szerokość fug do takich płytek.
[możesz dowiedzieć się więcej]
Polskie miasta będą się kurczyć
Warszawa, Kraków i Olsztyn to jedyne miasta wojewódzkie, w których liczba mieszkańców wzrośnie w perspektywie dwóch dekad. Dla porównania, w Bydgoszczy i Kielcach ma mieszkać w 2035 r. o ponad 20% osób mniej niż dziś. Większość miast wojewódzkich kurczyć się będzie na rzecz rosnących przedmieść i popytu na działki budowlane oraz domy na ich terenie ? wynika z analizy Lion?s Bank na podstawie [możesz dowiedzieć się więcej]