Mamy festiwale i targi designu w Krakowie, Poznaniu, Gdyni, Warszawie, Cieszynie. Mamy też i w Łodzi.
Od 2009 roku piszemy dla Was o tych wydarzeniach. Od 2009 roku – czyli prawie od początku, bo najstarsze tego typu wydarzenia w Polsce (mowa o skali ogólnopolskiej) nie są starsze niż 4 lata. Ten festiwalowo-targowy bum na design rozwija się obecnie w stronę współpracy z biznesem – temat monetyzacji pracy projektantów stanowi główną kwestię poruszaną podczas wydarzeń prezentujących osiągnięcia polskiego wzornictwa.
Łódź Design 2011 to jednak przede wszystkim wystawy, wystawy i prezentacje oraz warsztaty. Wzornictwo z biznesowej perspektywy opanuje natomiast ostatni dzień festiwalu, dzień pt. Design w biznesie.
Wystaw jest co niemiara. Szczegółowy program możecie sprawdzić TU. Ponieważ festiwal trwa aż 10 dni – z pewnością każdy zdąży dojechać przynajmniej na jeden dzień do Łodzi, którą końcem października opanuje design.
Łódź Design 2011: od 20 do 30 października.
Mapka z miejscami wystaw, warsztatów, prezentacji i wykładów TU.
ULOTKA ZE […]